Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s tím, že můžeme používat soubory cookie pro zajištění její plné funkčnosti a analýzu návštěvnosti (více informací).

Tradiční český výrobce prstenů

Úvod

Dodání zboží 

U snubních prstenů se jedná o výrobu na zakázku unikátních prstenů s rytinou přesně dle Vašeho přání a Vám na míru. Proto je potřeba nejdříve zaplatit na náš účet zálohu, platební info obdržíte v souhrnu objednávky do Vašeho emailu.

Jakmile dorazí peníze na náš účet (popřípadě když nám pošlete elektronické potvrzení o transakci), zadáme prsteny do výroby. Přibližně za tři týdny budou zhotoveny a my Vám je bez prodlení odesíláme na Vaši adresu na dobírku ve výši doplatku do celkové ceny po odečtení již zaplacené zálohy.  

Zhotovené prsteny zasíláme na dobírku. Pokud chcete do prstenů rytinu, vždy požadujeme platbu předem z důvodu ochrany před nepřevzatými zásilkami (prsteny se zhotovenou rytinou bychom již pak nemohli prodat dalšímu zákazníkovi).

Prsteny odesíláme ihned po obdržení platby ( případně po obdržení elektronického potvrzení o transakci). Všechny zásilky doručujeme jako cenné psaní České pošty.

DOPRAVA ZDARMA!

Jako bonus Vám vaše snubní prsteny zabalíme a doručíme zcela zdarma

Podmínky a možnosti úhrady

Platba dobírkou.

Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR s dodací adresou na území ČR.