Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s tím, že můžeme používat soubory cookie pro zajištění její plné funkčnosti a analýzu návštěvnosti (více informací).

Tradiční český výrobce prstenů

Úvod

Informace k zálohám při objednávkách

Pokud do nákupního košíku vložíte zboží, na které se vztahuje podmínka uhrazení zálohy, zobrazí se tato informace pod konečnou cenou zboží s vyčíslenou hodnotou zálohy.

Záloha je standardně požadována ve všech klenotnictvích u každého zboží vyráběného na zakázku (zboží na objednávku).

Pokud máte o platbě záloh jakékoliv dotazy, napište nám je na obchod@farbilia.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 733 468 773 (Po-Pá 8: 00-16: 00), rádi Vám odpovíme.

Zaplacení zálohy

Většina našich zákazníků preferuje možnost zaplacení zálohy převodem a doplacení zbývající částky při dodání zboží. V takovém případě vaši zakázku odešleme na dobírku zvolenou přepravní společností.

Zaplacení celé částky

Druhou variantou je úhrada celé částky ihned při objednání a to převodem na námi uvedený bankovní účet. V takovém případě si zboží už jen převezmete od zvoleného dopravního přepravce. 

Platba osobně na prodejně

Jednou z dalších možností je volba platby v hotovosti přímo na provozovně v Říčanech a to jak platbu zálohy, či celé kupní částky. Zakázku posléze odešleme na určenou adresu nebo Vás znovu uvítáme při osobním převzetí na provozovně.

Osobní převzetí lze ovšem zvolit při jakémkoliv způsobu platby.