Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s tím, že můžeme používat soubory cookie pro zajištění její plné funkčnosti a analýzu návštěvnosti (více informací).

Tradiční český výrobce prstenů

Úvod

Jak pracujeme

Snubní prsteny Farbilia jsou z části vyráběny strojově, což zaručuje přesnost a poskytuje výrobku vysokou úroveň technické dokonalosti. Klíčová je ovšem ruční práce, při níž naši zlatnící přetvářejí do té doby nepříliš krásný kus kovu na lesklý, hladký a jedinečný šperk o kterém jsme přesvědčeni, že kvalitou i vzhledem splňuje i ta nejpřísnější kritéria a je vhodným partnerem pro Vaši cestu společným životem.

 

Zakázková výroba snubních prstenů

Pokud byste si náhodou z naší nabídky nedokázali vybrat, navrhněte si vlastní prsten a my ho pro vás rádi vytvoříme. A nebo si také můžete nechat zkombinovat několik různých prvků z našich vzorů. Po odborné konzulaci se zlatníkem vytvoříme konečný návrh modelu, podle něhož vyrobíme snubní prsteny přímo vám na míru.

 

Doba potřebná pro výrobu snubních prstenů

Obvyklá doba potřebná pro výrobu snubních prstenů je 3 týdny. Většinou je potřeba zohlednit i počet právě zpracovávaných zákazek. Pokud ale pospícháte a svatba je opravdu již za dveřmi po telefonické dohodě je možné dodací dobu zkrátit. Takzvané express zakázky jsme schopni vyexpedovat do 7 dnů.

 

Velkoobchodní prodej 

Jste-li majitel klenotnictví nebo podnikáte v oboru a chcete se stát velkoodběratelem zaregistrujte se (vyplňte firemní údaje)

Doporučujeme vám návštívit osobně naší dílnu v Říčanech.